Stranska vrata trim Za Toyota innova 2016 2017 2018 2019 ABS avto styling telo plohi stražar nalepke za varovanje sluha pribor YCSUNZ

Ime izdelka: chrome stranska vrata trim

Avto model: Za Toyota innova 2016 2017 2018 2019 (skrbno preverite z modela avtomobila sliko ) poreklo: KITAJSKA Pogoj: 100% vseh novih Material: ABS Plastika Funkcija: dekoracijo

enostavna namestitev

visoka kakovost

zaščitni okvir Količina:4pcs /set Znamka: YCSUNZ OPOMBA: Prvič , prosimo, preverite pri modela avtomobila sliko smo priložene .Če niste prepričani, se, prosimo, obrnite na nas.Nekaj modelov leto, v nekaterih državah, ne sme biti enako, kot je opisano.zato vas prosimo, da preverite s sliko smo priložene.

Drugič , če imajo vse uvozne dajatve so kupci odgovornost .

Tretjič , Če izdelka, ki so to stanje ( ne prilegajo / zdrobljen / vrnitev / ne morete slediti, itd.) prosimo, da stik z nami prvič.bomo ponovno pošlji / nadomestilo.

Dobra novica: Sledite naši trgovini , da proizvodi, bomo imeli nekaj prostega darila naključno .

naslednjič, ko bomo imeli vsi popusti, bo sistem samodejno opomnik kupci.

Sledite trgovina → Dobili navijači ekskluzivni Popust

korak: Kliknite na spodnji gumb za vstop v trgovino → sledite trgovina → dobil ekskluzivno ceno

kliknite sliko, vidijo več jasno.

1. Q: Po plačilu, kako dolgo izdelek bo odpremljeno?

A: Če je izdelek na zalogi , Ga bodo dobavljeni v roku 2 dni .Če izdelek ni na zalogi , ga bodo poslani v roku 7 dni .

2. Q: kako preveriti primerna oprema za vaš avto?

A: Najprej se prepričajte, model, leto in potrdite avto sliko .Vsak od naših izdelki bodo priložite avto slike, kupci bi morali preveriti, ali je vaš avtomobilski žarometi in nudim slika je enaka .Če so skladni, in ki je vsekakor primerno.Če niste prepričani, prosimo, pošljite vaš avto sliko, da me.

3. Q: izdelki bodo zbledi, ali ne?

A: ne zbledi , so narejeni iz visoko kakovostnih materialov.Dobro izdelave, lahko uporabite more2-3 let .

4. Q: Ali bo padel po namestitvi?

A: To nikoli ne odpadejo.Z vztrajanjem v avto z lepilnim trakom .

5. Q: Koliko dni po dobavi, lahko prejemu?

A: Azija, Oceanija, Evropi in Severni Ameriki 5-30 dni, lahko dobite izdelek, Južna Amerika in Afrika 25-60 dni, lahko dobite izdelek.

6. Q: Vsi izdelki so realne slike?

O: Da, vse realne slike.Realni proizvod bo bolj lepo kot sliko.

7. Q: ali Lahko navedete številko skladbe?

A: Da, lahko nudimo številko za sledenje, sledenje povezavo in post office številko stranke.

• Ime Izdelka: stranska vrata trim
  • Postavka Višina: 0inch
  • Postavka design: nov design
  • Barve: Chrome