Novost Zabavno Dolge Razdalje Razmerja Ljubezen Darila Šala Pogrešam tvoj Obraz in Drugih Stvari, Blazine Pokrov Vrgel Vzglavnik Darilo

Prosimo, upoštevajte,:

- Blazine Vstavite ni vključen

- Izdelek barve lahko odstopajo zaradi fotografske svetlobnih virov ali vaše nastavitve zaslona

Postavka Opis

V tej meri standardne prevleke je prostora v velikosti (18" x 18") in je bil zasnovan tako, da dodate prefinjenosti in slog za vaš dom ali avto.

1. Vzorec:Pogrešam tvoj Obraz in Drugih Stvari (dve strani)

2. Velikost: 45 cm x 45 cm (18"x 18")

3. Barve: Bela, siva, bež

4. Material: Visoko kakovosti poliester, da izostri digitalne slike in okrepiti občutek (tanka, mehka in se počuti svilnato).

5. Pranje: Inside out pralni stroj

6. To zadrgo vzglavnik ima zadrgo, odpiranje na stran za vaše udobje.

7. S pre-skrčilo tkanine, to blazino je pralna na 60 stopinj Celzija.Ob tej meri, prevleke, bo dodajanje tako udobje in slog za vaš dom ali avto.Najboljša izbira kot darilo za vaš ljubljeni prijatelji in družino.

Plačilo

1. Sprejemamo MasterCard, VISA, WebMoney, TT,Zahodne Unije, Qiwi denarnice in Boleto.

Pošiljko

1. Predmete bomo poslali vaše naročilo v roku 48 ur, ko je vaše plačilo, je končan.

2. Za predmete, namenjene v ZDA, uporabljamo E-pošta, ki običajno traja približno 7-20 dni.

3. Za predmete, namenjene v tujino, uporabljamo China Post Letalom, ki običajno traja 20-60 dni po vsem svetu.

Je možno plačati več za hitrejše ladijski promet storitev.Prosimo, kontaktirajte nas za več podrobnosti.

Sledenje

1. Vsi predmeti, ki bodo dobavljeni z številke za sledenje.

2. Številko za sledenje (- i), za vaš izdelek(i), bo treba posodobiti, če je na voljo.

100% Zadovoljstvo Kupca

Če boste dobili vse pokvarjeno zadevo, ki ne ustreza vašim željam, vas prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate pred odhodom Nevtralna/Negativne komentarje.Vam bomo odgovorili na naše prvič in vam zadovoljivo rešitev.

• material: 100% Poliester
  • Oblika: Kvadratni